Tresura psa przy pomocy pilota oraz smartphona 0

 

Każdy kto ma psa chciałby nauczyć go podstawowych poleceń takich jak „siad”, „leżeć” czy też „chodź”. Niestety nie każdemu psu nauka tak prostych poleceń przychodzi z łatwością, a gdy już się tego nauczy nie zawsze zrozumie polecenie wydawane przez nas.

Z pomocą przychodzi pilot Pet-Remote, który za pomocą sygnałów nauczy naszego pupila prostych poleceń, a później pozwoli nam za pomocą jednego kliknięcia wydać polecenie, które nasz pies z łatwością zrozumie. Nie martw się - sygnały nie są elektryczne, więc korzystając z pilota Pet-Remote nie krzywdzisz swojego psa! W ustawieniach masz możliwość skonfigurowania dwóch typów sygnałów – wibracji oraz dźwięku. Dla każdego polecenia możesz wybrać dowolną kombinację sygnałów. Przykładowo dla polecenia „siad” możesz użyć tylko wibracji, dla polecenia „leżeć” możesz ustawić sygnał dźwiękowy, a dla polecenia „chodź” sygnału dźwiękowego oraz wibracji.

Jak pomóc psu w rozumieniu sygnałów?

To proste! Ucz swojego psa tak jak do tej pory, z tą różnicą, że podczas wykonywania polecenia nadaj sygnał ze swojego smartfona. Dzięki temu przy każdym wykonaniu polecenia do psa będzie docierał bodziec w postaci wibracji i/lub dźwięku. Z czasem dla psa sygnał nadawany przez Pet-Remote będzie czymś naturalnym, i za każdym razem, gdy pies otrzyma sygnał to będzie wykonywał swoje polecenie.

Kiedy Pet-Remote jest przydatny?

Wielu ludzi, którzy zdecydowali się na tresurę psa za pomocą Pet-Remote najczęściej korzysta z pilota podczas spacerów. Nie zawsze jesteśmy w stanie krzyknąć do psa, i nie zawsze pies nas usłyszy. Rozwiązaniem jest właśnie Pet-Remote. Wystarczy, że mamy swój telefon pod ręką, a możemy wydać polecenie psu, będąc nawet do 30m od swojego pupila.

Czy warto zainwestować w Pet-Remote?

Jak najbardziej tak! Pilot pomoże nam w szybkiej tresurze psa podstawowych poleceń oraz nasz pies zawsze będzie wiedział o co nam chodzi. To też duże ułatwienie dla naszego kochanego pieska. Pilot najbardziej przyda się osobom, które często chodzą ze swoimi psami na spacery i ich pies nie zawsze reaguje na polecenia głosowe.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl