MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
BEZPIECZNE ZAKUPY

30 dni na zwrot lub wymianę towaru

Masz 30 dni na wymianę lub zwrot towaru bez podania przyczyny

Różne formy płatności

Oferujemy różne formy płatności: kartą, szybkie przelewy online

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia szyfrowanie danych

Prawo do odstąpienia od umowy

Masz 14 dni na skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość (zwrot towaru bez podania przyczyny)! 

W sklepie iThings.pl znajdziesz tylko produkty najwyższej jakości. Dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz zawsze zadowolony/a z zakupu. Jeżeli jednak produkt minie się z Twoimi oczekiwaniami, możesz nam go zwrócić bez najmniejszych problemów. Odstąpienie od umowy może być złożone wyłącznie przez klienta indywidualnego (Konsumenta - nie firmę - w przypadku wzięcia faktury VAT z podaniem numeru NIP firmy w świetle prawa przestajesz być konsumentem), na produkty nie wytworzone na indywidualne zamówienie. Zwrotów zamówień przez klientów biznesowych nie przyjmujemy. 

Prawo odstąpienia od umowy przysługuje Konsumentowi w naszym sklepie internetowym w terminie 30 dni od odebrania zamówienia przez jego adresata. Jeśli chcesz zwrócić towary, należy zgłosić nam w dowolny sposób wolę skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podana przyczyny, w podanym wyżej terminie. Akceptujemy zwroty zarówno całości, jak i części zamówienia. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Oświadczenie o odstąpieniu może zostać złożone na piśmie i wysłane pod adres: iThings EWA ZABOROWSKA, ul. Piecewska 31/178, 80-288 Gdańsk lub e-mailem pod adres: kontakt@ithings.pl.

 

Skorzystanie z prawa zwrotu jest możliwe, gdy produkt:

 • nie był używany (oprócz sprawdzenia jego zgodności z zamówieniem)
 • nie został uszkodzony

Jeśli zależy Ci na szybszym rozpatrzeniu zwrotu, dołącz do niego:

 • fakturę imienną lub paragon, jako potwierdzenie zakupu. Dzięki temu znacznie szybciej odnajdziemy Twoje zamówienie
 • formularz Odstąpienia od Umowy zawartej na odległość

Adres do przesłania zwracanych towarów:

iThings EWA ZABOROWSKA
ul. Piecewska 31/178
80-288 Gdańsk

 

Informacje dodatkowe:

 • Koszty opakowania i odesłania zwracanych towarów ponosi Kupujący. Jeśli masz możliwość, dostarcz nam produkty osobiście do Sklepu a zaoszczędzisz na wysyłce.
 • Zwracany towar powinien zostać zapakowany w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest nieużywany. Klient ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.
 • Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, więc wysłane w taki sposób zostaną zwrócone do Nadawcy na jego koszt.
 • Sklep zwraca Klientowi całą wpłaconą kwotę za towary, koszty dodatkowe płatności występujące w Sklepie oraz koszty wysyłki towarów z zamówienia do Klienta w wysokości najniższego kosztu dostępnego w Sklepie w momencie złożenia tego zamówienia, nawet jeśli Klient wybrał droższą przesyłkę, niezależnie od jej sposobu. Zwrot pieniędzy następuje do 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki ze zwracanym towarem.
 • Sklep nie zwraca Klientowi kosztów odesłania towarów z zamówienia do Sklepu.
 • Zwrot płatności Klientowi odbywa się w ten sam sposób, w jaki Klient dokonał wpłaty za zamówienie w Sklepie. Klient nie ponosi z tego tytułu dodatkowych kosztów.

 

Jeżeli zamówienie składało się z kilku produktów, istnieje możliwość zwrotu tylko wybranych przedmiotów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:

 • e-mail: kontakt@ithings.pl
 • tel.: +48 662 484 464

Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl