5 aplikacji na iPhone’a, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu

0
5 aplikacji na iPhone’a, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu

Ciężko już sobie wyobrazić życie bez smartfona, prawda? To wierny kompan służący do rozrywki, komunikacji ze znajomymi i rodziną, to wreszcie świetne narzędzie wspomagające prowadzenie firmy. Dlaczego? Dzięki dedykowanym do różnych zadań aplikacjom, które ułatwiają różne procesy i działania. Dziś przedstawiamy 5 aplikacji na iPhone, które usprawniają prowadzenie biznesu.

ToDoist – zarządzaj zadaniami

Świetna aplikacja, która już w darmowej wersji oferuje bardzo dużo funkcji. Służy do zarządzania zadaniami – nadawania im priorytetów, terminów wykonania. Co bardzo przydatne, umożliwia dzielenie się zadaniami np. ze współpracownikami, co dodatkowo usprawnia pracę. Działa w chmurze i automatycznie synchronizuje się, więc można z niej korzystać zarówno na iPhone, jak i na Macbooku, czy komputerze z Windowsem.

Evernote - notuj

Nie wynaleziono chyba lepsze aplikacji do tworzenia notatek, niż Evernote. Z powodzeniem przygotujesz na niej notatki tekstowe, ale też dźwiękowe czy w formie zdjęć. Użycie tej aplikacji przyda się przede wszystkim podczas spotkania z klientem. O ile tworzenie notatki na telefonie może być nieprofesjonalne, o tyle na komputerze już nie. Po spotkaniu możesz spokojnie przejrzeć to, co udało Ci się zapisać i rozesłać do innych pracowników. Automatyczna synchronizacja między urządzeniami znowu ułatwia pracę – w mniej wygodnym miejscu, jak np. komunikacja miejska, możesz przypomnieć sobie, co odbyło się podczas spotkania, korzystając z telefonu.

Gmail – odbieraj maile

Najpopularniejsza usługa e-mailowa dostępna bezpośrednio z przeglądarki. Gmail ma swoją aplikację również na iPhone’a – pozwala na odbieranie poczty, wysyłanie maili, a wszystko to w przejrzysty i wygodny sposób. Z Gmailem możesz połączyć maila na dowolnej domenie, dzięki czemu całą pocztę będziesz miał w jednym miejscu.

myTaxi i Uber – przemieszczaj się

Na spotkanie z klientem czasem trzeba dojechać. Jeśli jesteś w innym mieście, najszybciej, jeśli skorzystasz z taksówki, aniżeli miałbyś tłuc się komunikacją miejską. Dla tradycyjnej usługi taksówek powstały alternatywy. Dzięki aplikacji myTaxi zamówisz taksówkę bez dzwonienia, czy nawet znajomości swojego położenia, a zapłacisz bezgotówkowo. Ceny są bardziej przystępne, niż w przypadku tradycyjnych taksówek. Natomiast Uber to usługa, w której w konkretne miejsce podwiezie Cię inny kierowca, który jest kierowcą Ubera i świadczy usługę przewozu, poruszając się własnym samochodem. Przed rozpoczęciem podróży, możesz sprawdzić orientacyjny koszt.

Bump – wymieniaj kontakty

Bardzo fajna aplikacja do wymiany wizytówek online. Sprawdzi się, jeśli druga strona również ma ją zainstalowaną. Wystarczy stuknięcie telefonów, a nastąpi wymiana kontaktów. Wizytówki już nigdy nie będą się niepotrzebnie plątać między innymi dokumentami.

Aplikacji biznesowych i biurowych jest cała masa – dlatego przed wybraniem jakiejś, warto sprawdzić, jakie tak naprawdę mamy potrzeby. Może się okazać, że instalacja wielu nie będzie konieczna – wystarczy jedna, dwie maksymalnie pięć, z których będziemy korzystać regularnie i które spełnią wszystkie nasze potrzeby.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl