6 przydatnych aplikacji - narzędzi na iOS

0
6 przydatnych aplikacji - narzędzi na iOS

System operacyjny stanowi serce smartfona i zarządza jego poszczególnymi podzespołami oraz ogólnym działaniem, można powiedzieć, że stanowi jego mózg. Aplikacje, które zwiększają funkcjonalność urządzenia to jego ręce, nogi i inne członki, dzięki którym możemy wykonywać różne zadania. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji, być może mniej znanych, przez które wasz smartfon stanie się jeszcze bardziej użyteczny niż jest dotychczas.

  1. Photomath

Aplikacja dla osób, które codziennie mają styczność z matematyką, czyli uczniów, studentów i innych. Photomath to inteligentny kalkulator, który potrafi rozwiązywać bardziej skomplikowane zadania matematyczne oraz równania. Najciekawsza w tej aplikacji, oprócz wpisywania równań z ręki, jest możliwość zrobienia zdjęcia równaniu. Aplikacja poza wynikiem, często pokaże nam również drogę do rozwiązania zadania.

Photomath na iPhone

  1. Sidefari

Sidefari wspomaga wielozadaniowość, którą wprowadzono wraz z iOS 9. Dzięki tej aplikacji mamy możliwość otwarcia dwóch kart w Safari obok siebie.

  1. MyScript Calculator

Kolejna aplikacja matematyczna w postaci rozszerzonego kalkulatora, który potrafi rozwiązywać bardziej skomplikowane zadania. W aplikacji Photomath możemy wprowadzać działania za pomocą zdjęć, MyScript Calculator posiada równie ciekawe rozwiązanie jeśli chodzi o wprowadzanie działań matematycznych, mianowicie możemy w tym przypadku liczby i znaki wpisywać ręcznie. Działanie automatycznie zostanie przekształcone na czcionkę komputerową. Takie rozwiązanie pozwala na szybsze wpisywanie równań do aplikacji.

  1. Puffin Browser

Alternatywna dla Safari przeglądarka. Wyróżnia się głównie tym, że wspiera technologię Flash. Na co dzień technologia ta wydaje się zbędna, jeśli jednak chcemy obejrzeć jakiś serial, program czy transmisję meczu z przeglądarki, aplikacja ta może okazać się przydatna.

  1. Tiny Scanner

Aplikacja świetnie imituje działanie skanera. Za pomocą aparatu program weryfikuje zawartość kadru i modyfikuje wszystko tak, aby końcowy efekt przypominał czytelny dokument, stworzony przy pomocy skanera. Wszystko działa świetnie i często daje naprawdę bardzo czytelne pliki, z których możemy utworzyć pdf’y.

  1. Documents Pro

Documents Pro na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłym menadżerem dokumentów, lecz posiada kilka ciekawych funkcji, których nie posiadają inne programy tego typu. Jedną z nich jest możliwość szybkiego dostępu do popularnych chmur jak: Dropbox, Google Drive, OneDrive oraz iCloud. Inną ciekawą funkcją jest wbudowana możliwość pobierania plików z Internetu. Wystarczy skopiować link do wewnętrznej przeglądarki aplikacji, następnie znaleźć go i pobrać.

Aplikacje na smartfony potrafią nam niezwykle ułatwiać życie, robiąc za nas różnego typu zadania. Mam nadzieję, że dzięki propozycjom podanym wyżej, wasze życie również stanie się przyjemniejsze

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl