Najlepsze aplikacje muzyczne na iPhone – TOP 7

0
Najlepsze aplikacje muzyczne na iPhone – TOP 7

Praktycznie każdy z nas słucha jakiejś muzyki, w domowym zaciszu, drodze do pracy, imprezie coraz częściej w tym celu oprócz podstawowego odtwarzacza zainstalowanego na smartfonie używamy różnego rodzaju aplikacji. Wykorzystujemy je już nie tylko w celu samego odtwarzania muzyki, ale też rozpoznawania utworów, skracania ich do dzwonków czy grania w tematyczne gry. Poniżej znajdziecie najlepsze aplikacje związane z muzyką.

Shazam

Aplikacja ta jest najlepszym sposobem na odkrywanie muzyki w każdym miejscu. Wystarczy skierować swój telefon w kierunku źródła odtwarzanej muzyki, aby zidentyfikować dany utwór. Oprócz tego możemy go kupić, zobaczyć tekst, odtworzyć w serwisie Spotify czy skorzystać z innych funkcji.
 

Spotify

Jest to serwis muzyczny oraz aplikacja pozwalająca na odtwarzanie strumieniowe muzyki z całego świata. Słuchając muzyki przez Spotify mamy możliwość na skorzystanie z kolekcji zarówno wielkich wytwórni, jak i tych mniejszych. Bezpłatna wersja zawiera reklamy i nie pozwala na słuchanie muzyki bez połączenia z Internetem, na smartfonach utwory w tej wersji odtwarzane są losowo. Kupując wersję premium możemy słuchać czego chcemy, w każdym momencie, również będąc offline.

Podobne aplikacje: Deezer, WiMP oraz Tidal

SoundCloud

Jedna z wiodących platform społecznościowych z nagraniami. Dzięki niej możemy wysłuchać najnowszych utworów producentów, muzyków, zespołów oraz twórców wszelkiej maści. Znajdziemy na niej artystów dopiero zaczynających tworzyć, ale też tych, którzy ze swoją twórczością zdążyli się wybić. Odtwarzanie muzyki w aplikacji działa na zasadzie strumienia, mamy też możliwość nagrywania własnych utworów.

Aplikacje radiowe

Dziś typowego radia znanego z dawnych telefonów w smartfonach już nie znajdziemy, ale nadal mamy możliwość jego słuchania. Większość ze stacji radiowych posiada własne aplikacje odtwarzające muzykę strumieniowo, znajdziemy między innymi aplikacje: OpenFm, eskaGO, RMF FM, RMF ON, Polskie Radio, Radio Zet, VOX FM, Antyradio oraz wiele innych.

Bandsintown

Aplikacja ta pozwala na śledzenie swoich ulubionych zespołów, muzyków i otrzymywanie alertów gdzie właśnie odbywa się ich koncert. Dzięki niej nie przegapisz już żadnego wydarzenia z udziałem uwielbianych przez Ciebie artystów.

Ringhtone Maker

Jest to narzędzie do tworzenia własnych dzwonków, alertów i dźwięków do powiadomień z utworów dostępnych na naszym telefonie.

SongPop

Gra muzyczna polegająca na odgadywaniu hitów muzycznych w poszczególnych kategoriach (Jaka to melodia w Twoim smartfonie). Rywalizować możemy ze znajomymi z Facebooka lub z kimś kogo sugeruje nam aplikacja. SongPop to bardzo przyjemna, ale też wciągająca rozrywka.

Vevo

YouTube jest na tyle znany, że nie będę nikomu go przedstawiać, przedstawię za to mniej znane Vevo. Dzięki aplikacji Vevo mamy możliwość bezpłatnego oglądania teledysków oraz transmisji koncertów. Katalog aplikacji zawiera ponad 75 tysięcy teledysków i ciągle rośnie.

Last.fm

Z Last.fm odkryjesz muzykę, którą posiadasz na nowo. Aplikacja jest odtwarzaczem, który pomoże znaleźć powiązania między utworami, które posiadasz w bibliotece za pośrednictwem list odtwarzania, odkryjesz też ukryte informację o artystach i wiele więcej. Last.fm tworzy listy odtwarzania na podstawie muzyki jaką posiadasz i scrobbluje w czasie rzeczywistym (czyli dodaje utwory, które słuchasz do profilu).

 

Aplikacji muzycznych oczywiście istnieje o wiele więcej, niektóre pomogą nam też w tworzeniu muzyki, czy w zabawie: AutoRap by Smule, Sing! Karaoke by Smule. Znajdziemy też dużo odtwarzaczy, które możemy zainstalować, zamiast tego posiadanego oraz mnóstwo innych rzeczy związanych z muzyką.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl