10 aplikacji na iOS przydatnych do edycji fotografii

0
10 aplikacji na iOS przydatnych do edycji fotografii

Każdemu miłośnikowi fotografii zależy, aby jego zdjęcia wyglądały jak najbardziej profesjonalnie. Owszem często wystarczy odpowiednie ujęcie i gotowe. Zazwyczaj jednak chcemy, aby nasze dzieło chociaż nabrało kolorów i kontrastu, a to możemy zrobić już z poziomu aplikacji Zdjęcia. Jeśli zależy nam na dodatkowych filtrach i ulepszeniach, użyjecie do tego odpowiednich aplikacji. Poniżej znajduje się lista tych najlepszych.

Instagram

Instagram to nie tylko znany portal społecznościowy dla miłośników fotografii, ale również edytor zdjęć. Znajduje się w nim mnóstwo ciekawych filtrów i opcji, dzięki którym nasze zdjęcia będą wyglądały lepiej. Możesz w nim zmieniać ustawienia oświetlenia, jasności, kontrastu, wyszczególnić strukturę przedmiotów, zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę oraz nasycenie, prześwietlenia, cienie oraz wiele więcej.

Adobe Photoshop Fix

Aplikacja ta jest samodzielna i posiada wiele funkcji oraz narzędzi, które można odnaleźć w tradycyjnym Photoshopie. Jednym słowem zaawansowany edytor i manipulator fotografii i to całkowicie za darmo.

VSCO CAM

Edytor fotografii podobny do narzędzi w Instagramie, lecz trochę bardziej zaawansowany i posiadający inne filtry.

Adobe Photoshop Lightroom

W aplikacji poprawisz swoje fotografie wykorzystując manipulowanie krzywymi, ustawienia temperatury barwowej oraz wiele innych opcji. Wersję mobilną aplikacji można synchronizować z wersją deskoptową.

Pixlr

Edytor fotografii posiadający aż 2 miliony kombinacji darmowych efektów, nakładek, filtrów i wielu innych narzędzi.

Prisma

Aplikacja zamieniająca fotografie w dzieła sztuki. Dzięki odpowiednim filtrom Twoje zdjęcia zmienią się w obrazy Picassa, Munka i wielu innych znanych malarzy czy styli malarskich.

Manual

Z Manual nawet amator stanie się profesjonalnym fotografem. Aplikacja wymaga nieco wytrwałości, ale dzięki niej ze zdjęciami będziesz czynić cuda.

Enlight

Nieduża aplikacja posiadająca dużo narzędzi do edycji fotografii. Enlight zawiera wiele filtrów, narzędzia do szkicowania oraz tworzenia efektów.

Hyperlapse

Aplikacja do nagrywania filmów poklatkowych. Niepotrzebny jest Ci tutaj zaawansowany sprzęt, wystarczy Twój smartfon, dzięki któremu uchwycisz interesujące momenty, np. z wydarzeń sportowych.

Snapspeed

Kolejny edytor fotografii. Posiada wszelkie standardowe funkcje do edycji zdjęć. Na iPadach możliwe jest również edytowanie fotografii w wysokiej jakości z rozszerzeniem RAW.

Narzędzi do edycji zdjęć istnieje oczywiście o wiele więcej, a powyżej została wymieniona ich niewielka część. A Wy z jakich edytorów fotografii korzystacie?

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl