Akcesoria fotograficzne – odkryj możliwości aparatu swojego iPhone’a

0
Akcesoria fotograficzne – odkryj możliwości aparatu swojego iPhone’a

Wakacje to pora roku, w której zdjęć robimy najwięcej, wyjeżdżamy w różne miejsca Polski i świata, fotografujemy piękne zakątki, bo chcemy dłużej cieszyć się wspomnieniami. Warto na ten czas, ale nie tylko, zaopatrzyć się w akcesoria fotograficzne – selfie sticki czy specjalne obiektywy, które nam fotografowanie ułatwią oraz wyzwolą ze smartfonowych aparatów większe możliwości.

Forever Monopod with Bluetooth Remote

Forever Monopod to selfie stick z pilotem bluetooth, niezależnie gdzie jesteś, akcesorium to pozwoli Ci na robienie świetnych portretów. Fotografowanie siebie z rodziną czy znajomymi na tle pięknych, wakacyjnych pejzaży nie stanowi wyzwania wraz z selfie stickiem Forever. Przed zakupem selfie sticka, do smartfona z systemem Android należy najpierw upewnić się czy można w urządzeniu przypisać funkcję spustu migawki do klawisza głośności. Długość ramienia akcesorium wynosi ok. 100 cm.

iOttie MiGo Selfie Stick

iOttie MiGo Selfie Stick to akcesorium najwyższej jakości. Selfie stick wykonano z aluminium, posiada ono ergonomiczny uchwyt i kompaktową obudowę. Uchwyt kijka mieści smartfony o szerokości od 4,83 do 8,66 cm, głowica uchwytu obraca się o 180 stopni. Akcesorium rozciąga się do prawie 82 cm i posiada wbudowaną łączność bluetooth, dzięki czemu do robienia zdjęć nie potrzebujesz żadnego, oddzielnego pilota.

OlloClip 4-in-1 Lens

OlloClip to zestaw 4 obiektywów do iPhone SE/5/5s lub iPhone 6/6s/6+/6s+. Akcesorium pozwala na tworzenie zdjęć przy pomocy czterech obiektywów optycznych – rybie oko, szerokokątnego, makro 10x oraz makro 15x. Wersja dla iPhone SE/5/5s pozwala na załączenie obiektywów do tylnego aparatu, a wersja dla iPhone 6/6s/6+/6s+ pasuje także do przedniej kamery.

Obiektyw szerokokątny umożliwia uzyskanie dwukrotnie szerszego obrazu, a kąt widzenia w takim obiektywie wynosi powyżej 60 stopni.

Obiektyw rybie oko ma nieskorygowaną dystorsję, co powoduje beczkowate zniekształcenie obrazu. Obiektyw ten charakteryzuje się również bardzo szerokim kątem widzenia, wynoszącym 180 stopni.

Obiektyw makro 10x sprawia, że przedmiot znajdujący się 10-15 mm od obiektywu może zostać powiększony do 10 razy, aby obiektyw ten był dostępny należy odkręcić soczewkę szerokokątną.

Obiekty makro 15x podobnie jak poprzednik pozwala na fotografowanie przedmiotów z bliska, lecz powiększa je nawet 15 razu. Staje się dostępny po odkręceniu soczewki fisheye.

Jak wiadomo użytkownicy iPhone’ów to miłośnicy fotografii, to właśnie na iOS jako pierwsza powstała aplikacja Instagram. Dlatego, warto z naszych smartfonów wydobyć większe możliwości, a możemy to zrobić przy pomocy, chociażby powyższych akcesoriów fotograficznych.

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl