Inteligentny dom z Apple – 3 przydatne gadżety

0
Inteligentny dom z Apple – 3 przydatne gadżety

W dzisiejszych czasach inteligentne domy stają się coraz bardziej popularniejsze i wielu z nas decyduje się wyposażyć swoje mieszkania i domy w sprzęt, który będzie wykonywał za nas różne czynności, kontrolował nasz dom, czy też nas samych.

Przedstawimy Ci listę gadżetów, którym warto się przyjrzeć i być może, w które warto zainwestować.

  1. Withings Home – urządzenie monitorujące Twój dom posiadające czujnik jakości powietrza

Withings Home to kamera HD z dwukierunkowym kanałem audio, do której masz dostęp gdziekolwiek jesteś korzystając z bezpłatnej aplikacji iOS Home Monitor.

Kamera może służyć jako domowy monitoring, dzięki szerokiemu kątowi widzenia (135°) nic się przed nią nie ukryje. Dodatkowym atutem jest automatyczna korekcja obrazu oraz 12-krotne zbliżenie.

Withings Home może również służyć za „elektryczną nianię”. Program „Lulla Light & Music” umożliwia oddziaływanie światłem oraz dźwiękiem na nasze dziecko.

Urządzenie pozwala również na zapisywanie wideo nawet z ostatnich 30 dni w usłudze Withings Cloud. Cena takiej usługi to $19.95

  1. OORT SmartSocket – inteligentne gniazdko elektryczne

Kolejnym gadżetem do naszego inteligentnego domu jest gniazdko elektryczne, którym możemy sterować z poziomu naszego smartphone’a za pomocą aplikacji oraz kontrolować zużycie energii elektrycznej w domu. Gniazdko OORT SmartSocket umożliwia nam takie funkcje jak włączenie i wyłączenie zasilania w ładowanym przez nas urządzeniu jak i wcześniejsze zaplanowanie tych czynności.

OORT SmartSocket generuje raporty, w których znajdziemy informacje pokazujące nam aktualne zużycie energii oraz jej szacowany koszt.

  1. Withings Body Cardio – waga z pełną analizą składu masy ciała

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie i mieć dokładny wgląd na to co się dzieje w Twoim organizmie to waga od Withings jest dla Ciebie. Posiada ona wiele funkcji, od podstawowych jak dokładny pomiar wagi, badanie współczynnika BMI, przez pokazywanie zawartości wody, mięśni oraz tkanki tłuszczowej w organizmie, aż po mierzenie prędkości fali tętna. Dzięki temu ostatniemu możemy regularnie sprawdzać stan zdrowia swojego układu sercowo-naczyniowego.

Każde nasze ważenie jest automatycznie zapisywane w aplikacji Health Mate, gdzie mamy dostęp do wszystkich interesujących nas danych.

Waga jest bardzo prosta w obsłudze, zapamiętuje aż do 8 różnych profili i wystarczy jej jedno ładowanie przez USB, aby móc działać do roku czasu.

Dzięki tym 3 gadżetom Twój dom stanie się inteligentniejszy, a Ty będziesz miał większą kontrolę nad swoim domem oraz co najważniejsze – swoim zdrowiem.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl