Tresura psa przy pomocy pilota oraz smartphona

0
Tresura psa przy pomocy pilota oraz smartphona

 

Każdy kto ma psa chciałby nauczyć go podstawowych poleceń takich jak „siad”, „leżeć” czy też „chodź”. Niestety nie każdemu psu nauka tak prostych poleceń przychodzi z łatwością, a gdy już się tego nauczy nie zawsze zrozumie polecenie wydawane przez nas.

Z pomocą przychodzi pilot Pet-Remote, który za pomocą sygnałów nauczy naszego pupila prostych poleceń, a później pozwoli nam za pomocą jednego kliknięcia wydać polecenie, które nasz pies z łatwością zrozumie. Nie martw się - sygnały nie są elektryczne, więc korzystając z pilota Pet-Remote nie krzywdzisz swojego psa! W ustawieniach masz możliwość skonfigurowania dwóch typów sygnałów – wibracji oraz dźwięku. Dla każdego polecenia możesz wybrać dowolną kombinację sygnałów. Przykładowo dla polecenia „siad” możesz użyć tylko wibracji, dla polecenia „leżeć” możesz ustawić sygnał dźwiękowy, a dla polecenia „chodź” sygnału dźwiękowego oraz wibracji.

Jak pomóc psu w rozumieniu sygnałów?

To proste! Ucz swojego psa tak jak do tej pory, z tą różnicą, że podczas wykonywania polecenia nadaj sygnał ze swojego smartfona. Dzięki temu przy każdym wykonaniu polecenia do psa będzie docierał bodziec w postaci wibracji i/lub dźwięku. Z czasem dla psa sygnał nadawany przez Pet-Remote będzie czymś naturalnym, i za każdym razem, gdy pies otrzyma sygnał to będzie wykonywał swoje polecenie.

Kiedy Pet-Remote jest przydatny?

Wielu ludzi, którzy zdecydowali się na tresurę psa za pomocą Pet-Remote najczęściej korzysta z pilota podczas spacerów. Nie zawsze jesteśmy w stanie krzyknąć do psa, i nie zawsze pies nas usłyszy. Rozwiązaniem jest właśnie Pet-Remote. Wystarczy, że mamy swój telefon pod ręką, a możemy wydać polecenie psu, będąc nawet do 30m od swojego pupila.

Czy warto zainwestować w Pet-Remote?

Jak najbardziej tak! Pilot pomoże nam w szybkiej tresurze psa podstawowych poleceń oraz nasz pies zawsze będzie wiedział o co nam chodzi. To też duże ułatwienie dla naszego kochanego pieska. Pilot najbardziej przyda się osobom, które często chodzą ze swoimi psami na spacery i ich pies nie zawsze reaguje na polecenia głosowe.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl