MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 

Firma JOYROOM powstała w 2009 roku, która jest czołową marką światowych produktów elektroniki użytkowej.

Globalne centrum marketingowe i główna siedziba JOYROOM znajdują się w Shenzhen, międzynarodowej metropolii z najważniejszą bazą badawczo-rozwojową i produkcyjną w południowych Chinach. Firma posiada nowoczesne zaplecze biurowe i stawia na budowanie komfortowego środowiska pracy. Do miliona metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i bazy produkcyjnej w Shenzhen i Dongguan jest wyposażony w kompletne i wydajne zaplecze logistyczne. Zatrudniając prawie 600 pracowników, kierujemy się zasadą zorientowania na ludzi i wspieramy rozwój pracowników jako cenne bogactwo dla przedsiębiorstwa. Sektor talentów z polityczną integralnością i umiejętnościami, innowacyjny zespół zarządzający, wybitna zdolność integracji zasobów oraz kultura korporacyjna polegająca na wytrwałości, ciągłych innowacjach i dążeniu do duchów doskonałości stworzyły naszą podstawową konkurencyjność.

Podstawową misją JOYROOM są wysokiej jakości zasoby, produkty premium i doskonała obsługa klientów, konsumentów i partnerów. Jednocześnie JOYROOM ma również silną sieć dystrybucji i platformę sprzedaży: posiada szereg ekskluzywnych sklepów w Shenzhen, Pekinie, Szanghaju, Wuhan, Nanjing, Xi'an, Zhengzhou, Chongqing i na Tajwanie. Obsługuje prawie 1800 dystrybutorów, a produkty są rozpowszechniane w ponad 100 miastach i krajach. Wraz z szybkim rozwojem internetu JOYROOM stał się znaną marką w kategorii e-commerce 3C z niezwykłymi osiągnięciami w krajowych platformach e-commerce i transgranicznych platformach e-commerce. W ostatnich latach nasze produkty zyskały uznanie uczestnicząc w wielu wystawach elektronicznych w kraju i za granicą!

JOYROOM dąży do urzeczywistnienia swojej wizji: JOYROOM powinien być wiarygodnym globalnym przedsiębiorstwem elektroniki użytkowej z silnymi innowacjami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl