MASZ PYTANIA?

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu lub masz pytanie o dostępność?

Skontaktuj się z nami!

 
kontakt@ithings.pl
 
+48  662 484 464
 
poniedziałek-piątek
w godz. 10:00-16:00

Dane kontaktowe:

iThings.pl
ul. Powstania Styczniowego 5/26
80-288 Gdańsk
woj. pomorskie
DOSTAWA GRATIS

Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem za darmo, jeśli zrobisz zakupy za minimum 200 zł

 
BEZPIECZNE ZAKUPY

30 dni na zwrot lub wymianę towaru

Masz 30 dni na wymianę lub zwrot towaru bez podania przyczyny

Różne formy płatności

Oferujemy różne formy płatności: kartą, szybkie przelewy online

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia szyfrowanie danych

Zwroty

Jak zwrócić towar?

Zgodnie z obowiązującym prawem, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

My dajemy Ci na zwrot aż 30 dni od daty doręczenia zamówienia. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, zwracana kwota zostanie pomniejszona o utratę wartości towaru.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą zwrotu:

 1. Ściągnij oświadczenie
  Pobierz i wypełnij poniższe oświadczenie o odstąpieniu od umowy i dołącz je do przesyłki. Jeśli nie masz drukarki możesz go po prostu przepisać. Będziemy bardzo wdzięczni za dołączenie do odsyłanego produktu wypełnionego i podpisanego formularza oraz paragonu lub kopii faktury. Usprawni to całą procedurę.

  oswiadczenie.pdf lub oswiadczenie.jpg

 2. Odeślij produkt
  Prześlij do nas zwracany produkt(y), dołączając do niego wypełnione oświadczenie. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt. Produkt należy wysłać na adres:
  Sklep internetowy iThings.pl
  Piecewska 31/178
  80-288 Gdańsk

 3. Czekaj na kontakt
  W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres e-mail prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Zwrot pieniędzy za zakupione produkty zostanie dokonany w ciągu 7 dni na podany w oświadczeniu numer konta.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl